BYA komt er weer aan! Vanaf dit jaar staan die letters voor Blessed Youth Adventure en wordt het kamp gecoördineerd door de jongerenwerkers van Youth for Christ Apeldoorn.
Open voor alle jongeren uit Apeldoorn en omgeving. Verder zijn er vooral nog steeds veel elementen herkenbaar: De eerste week van de zomervakantie, 19 t/m 26 juli, zal een week vol sport, spel, ontmoeting en verdieping zijn - verbinden met God en elkaar. Uit ervaring weten we hoe waardevol het zomerkamp is in het (geloofs)leven van de tieners. Veel tieners hebben toch het idee één van de weinigen te zijn op school die geloven. Hoe bijzonder is het dan om tijdens zo’n week op te trekken met een grote groep kerkelijke leeftijdsgenoten. De vriendschappen die onderling ontstaan zijn van blijvende waarde voor de tieners en ook voor hun betrokkenheid bij geloof en kerk.
Aanmelden en meer informatie
Wil jouw tiener dit niet missen, meldt hem/haar dan snel aan! Aanmelden kan via deze link. Daarnaast vind je op deze pagina op de website van Youth for Christ Apeldoorn ook meer informatie over het kamp. Of schiet Inge, Berte of Maarten (of Aleisha, Boris, Elisheva, Eva, Mart Jan, Olaf, Robin of Tim) aan voor meer info.
Youth for Christ Apeldoorn
Wil je meer weten van het werk van Youth for Christ Apeldoorn, waarbij o.a. Maarten en Berte zich inzetten voor jongeren binnen én buiten de kerk? Bezoek onze website en schrijf je er in voor onze nieuwsbrief om op de hoogte gehouden te worden van de activiteiten en werkzaamheden. Voor wie de nieuwsbrief van maart net gemist heeft: die is hier terug te lezen.